Basic brow podstawowa stylizacja łuku brwiowego

NAZWA KURSU: BASIC BROW PODSTAWOWA STYLIZACJA ŁUKU BRWIOWEGO

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (5H) 1 H TEORII, 4 H PRAKTYKI

CENA: 490 ZŁ A DLA SŁUCHACZY SZKÓŁ EDUKACJA 4U 450 ZŁ

SZKOLENIOWIEC: KATARZYNA NOWOTARSKA

OPIS SZKOLENIA: Podkreślone, zadbane i wyraziste brwi są obecnie nieodłącznym elementem naszego wyglądu. Stylizacja brwi farbką jest najczęściej wybieraną formą stylizacji brwi w gabinetach kosmetycznych czy brow barach.

Podczas szkolenia uczymy podstaw stylizacji brwi, które musi opanować każda stylistka. Jest to idealne szkolenie dla osób początkujących jak i osób, które chcą potrenować dotychczas zdobyte umiejętności związane z pracą z pęsetą i pędzlem.

• BHP, wymagania sanitarne
  • dezynfekcja i sterylizacja
  • informacje przypominające z zakresu anatomii i fizjologii włosa
  • charakterystyka zabiegu farbowania brwi
  • omówienie krok po kroku preparatów zabiegowych
  • charakterystyka produktów do farbowania brwi, sposób działania
  • technika pracy z produktami zabiegowymi
  • przebieg i procedury wykonania zabiegu
  • pielęgnacja i zalecenia pozabiegowe

• wywiad kosmetyczny i diagnoza skóry i włosa modelki
  • przygotowanie produktów zabiegowych
  • wykonanie krok po kroku zabiegu farbowania brwi z regulacją łuku brwiowego (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)
  • kontrola przebiegu procedur zabiegowych

Część praktyczna rozpocznie się od wykonania przez szkoleniowca zabiegu pokazowego farbowania brwi z korektą łuku brwiowego na modelce (z uwzględnieniem każdej procedury zabiegowej od początku do końca).