Eksfoliacja kwasami

CZAS SZKOLENIA: 6 GODZIN

CENA: 590 ZŁ / 490 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: AGNIESZKA JABŁOŃSKA

OPIS: Eksfoliacja kwasami jest rodzajem peelingu chemicznego, który wykazuje szereg pozytywnych działań na skórę twarzy i ciała. Jest to zabieg idealny dla osób, które borykają się z przebarwieniami, bliznami, zmarszczkami, bruzdami oraz poszarzałą, zmęczoną skórą. Pełny i satysfakcjonujący efekt uzyskamy stosując zabieg w seriach (o czym należy powiadomić klientki w gabinecie) jednak już po pierwszym zabiegu skóra zostaje zrewitalizowana i odświeżona.

Ogromna dawka wiedzy dostarczona na szkoleniu pozwoli na dobranie optymalnych parametrów zabiegowych w zakresie doboru rodzaju kwasu oraz jego stężenia. Szkoleniowiec porówna działanie kwasów i nauczy jak wybrać najlepszy preparat dla każdego rodzaju skóry- jest to fundamentalna wiedza, która pozwoli wykonać zabieg w sposób bezpieczny i profesjonalny.

• charakterystyka zabiegu

• wpływ kwasów na skórę, sposób działania na poszczególne warstwy skóry

• zapoznanie się z rodzajami kwasów

• technika pracy i parametry zabiegowe

• przekrój przez peelingi chemiczne

• pielęgnacja skóry po zabiegu

• dobór preparatu i parametrów zabiegowych

• wykonanie zabiegu eksfoliacji kwasami na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.