Elektrogoagulacja zamykanie naczynek

CZAS SZKOLENIA:  1 DZIEŃ (5 H) 1 H TEORII I 4 H PRAKTYKI

CENA: 690 ZŁ / 590 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: JUSTYNA NESTOROWICZ

OPIS SZKOLENIA: Elektrokoagulacja wykorzystuje metodę, działaniu impulsu elektrycznemu poddawane są zmiany skórne. Prąd powoduje termiczne uszkodzenie białek w tkance (ścięcie, koagulacja). Dzięki temu usunięcie zmian jest praktycznie natychmiastowe. Okres gojenia to ok. 1-3 tyg. w zależności od wielkości zmian.

Elektrokoagulacja zalecana jest w przypadkach takich jak:

• włókniaki
  • prosaki
  • rozszerzone naczynka
  • rubinki
  • plamki Campbella

Bezinwazyjne zamykanie naczynek krwionośnych wykonywane systemem mikrokoagulacji jest metodą szybką i bardzo skuteczną. Polega na przyłożeniu elektrody do skóry w miejscu zabiegu i dostarczeniu impulsu elektrycznego o wysokiej częstotliwości w bardzo krótkim czasie. Zabieg w pełni skuteczny i bezpieczny, jednak wymagający powtórzenia w przypadku większych naczynek lub rubinków.

• charakterystyka zabiegu elektrokoagulacji
  • zapoznanie się z urządzaniem Apilus
  • charakterystyka i zastosowanie danego typu igieł
  • technika pracy i parametry zabiegowe
  • pielęgnacja skóry po zabiegu elektrokoagulacji

• dobór preparatu i parametrów zabiegowych
  • wykonanie zabiegu elektrokoagulacji na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.