Kwasowa terapia anti-age

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (6H) 1 H TEORII, 5 H PRAKTYK

CENA: 399 ZŁ A DLA SŁUCHACZY SZKÓŁ EDUKACJA 4U 299 ZŁ

SZKOLENIOWIEC: AGNIESZKA JABŁOŃSKA

OPIS: Długotrwałe działanie promieniowania UV na skórę niesie ze sobą szereg niekorzystnych zmian, które nazywamy fotostarzeniem. Jest to przewlekły proces przebiegający ze stanem zapalnym, który w znaczny sposób różni się od starzenia chronologicznego naszej skóry. Jak wygląda fotostarzenie i jak zapobiegać temu procesowi? Zapraszamy na szkolenie dotyczące kwasowej terapii anti-age.

W obszerny sposób wyjaśnimy na czym polega fotostarzenie i jak za pomocą kwasów niwelować jego skutki na naszej skórze.

• charakterystyka zabiegu
  • wpływ kwasów na skórę, sposób działania na poszczególne warstwy skóry
  • zapoznanie się z rodzajami kwasów pomocnych przy terapii fotostarzenia
  • technika pracy i parametry zabiegowe
  • przekrój przez peelingi chemiczne
  • pielęgnacja skóry po zabiegu

• dobór preparatu i parametrów zabiegowych
  • wykonanie zabiegu eksfoliacji kwasami na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.