2w1 laminacja rzęs i brwi z farbowaniem

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ – (7 H) 2 H TEORII, 5 H PRAKTYKI (10:00-17:00)

ILOŚĆ MODELEK: 1

CENA: 1000 ZŁ / 900 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: KATARZYNA NOWOTARSKA

OPIS: Podkręcone, uniesione i pogrubione rzęsy to marzenie każdej kobiety. Zabieg liftingu, laminacji i rzęs pozwala na uzyskanie takiego efektu bez konieczności przedłużania czy zagęszczania rzęs. Jest to bezpieczna i szybka metoda, która pięknie podkreśli nasze oczy i nada spojrzeniu wyrazistości i głębi.

Zabieg nie uszkadza naturalnego włosa a co więcej dzięki zastosowaniu licznych składników odżywczych wzmacnia i nabłyszcza rzęsy wpływając pozytywnie na ich odbudowę.

Brwi to oprawa naszych oczy, która nadaje wyrazu całej twarzy. Odpowiednio wystylizowane i wypielęgnowane potrafią w niesamowity sposób podkreślić nasze oko. Laminacja i farbka brwi to zabieg idealny dla wszystkich, którzy chcą ujarzmić kształt i formę swoich brwi. Zastosowanie trwałej i ekspresowej farbki pozwala na nadanie pożądanego koloru nawet najjaśniejszym włoskom dzięki czemu uzyskamy efekt idealnego łuku brwiowego.

Szkolenie jest formułą 2w1 – uczymy zabiegu liftingu i laminacji rzęs oraz laminacji brwi z farbką podczas 1 spotkania! Jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy ponieważ cena jest dużo bardziej korzystna niż w przypadku zapisu na każdy kurs osobno!

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej (szczegóły w zakładce Program szkolenia).

Część praktyczna rozpoczyna się od wykonania przez szkoleniowca zabiegu pokazowego na modelce.

Program szkolenia

CZĘŚĆ TEORETYCZNA

 • BHP, wymagania sanitarne
 • dezynfekcja i sterylizacja
 • informacje przypominające z zakresu anatomii i fizjologii włosa
 • charakterystyka zabiegu liftingu rzęs i laminacji brwi
 • omówienie krok po kroku preparatów zabiegowych
 • wskazania i przeciwwskazania do zabiegu, praca z kartą klienta
 • charakterystyka produktów do laminacji i liftingu rzęs oraz laminacji brwi, składniki aktywne i sposób działania
 • technika pracy z produktami zabiegowymi
 • przebieg i procedury wykonania zabiegu
 • pielęgnacja i zalecenia pozabiegowe

CZĘŚĆ PRAKTYCZNA

 • przygotowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami BHP
 • wywiad kosmetyczny i diagnoza skóry modelki
 • uzupełnienie karty klienta
 • dobór odpowiedniego preparatu i parametrów zabiegowych
 • przygotowanie produktów zabiegowych
 • wykonanie krok po kroku zabiegu liftingu, laminacji rzęs oraz
 • laminacji brwi z farbką (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)
 • kontrola przebiegu procedur zabiegowych
 • zalecenia pozabiegowe

Część praktyczna rozpocznie się od wykonania przez szkoleniowca zabiegu pokazowego liftingu,laminacji rzęs oraz laminacji brwi z farbką na modelce (z uwzględnieniem każdej procedury zabiegowej od początku do końca).

Każdy uczestnik szkolenia po pozytywnej opinii szkoleniowca otrzymuje imienny certyfikat.