2w1 laminacja rzęs i brwi z farbowaniem

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ – (7 H) 2 H TEORII, 5 H PRAKTYKI (10:00-17:00)

CENA: 1000 ZŁ / 900 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: KATARZYNA NOWOTARSKA

OPIS: Podkręcone, uniesione i pogrubione rzęsy to marzenie każdej kobiety. Zabieg liftingu, laminacji i rzęs pozwala na uzyskanie takiego efektu bez konieczności przedłużania czy zagęszczania rzęs. Jest to bezpieczna i szybka metoda, która pięknie podkreśli nasze oczy i nada spojrzeniu wyrazistości i głębi.

Zabieg nie uszkadza naturalnego włosa a co więcej dzięki zastosowaniu licznych składników odżywczych wzmacnia i nabłyszcza rzęsy wpływając pozytywnie na ich odbudowę.

Brwi to oprawa naszych oczy, która nadaje wyrazu całej twarzy. Odpowiednio wystylizowane i wypielęgnowane potrafią w niesamowity sposób podkreślić nasze oko. Laminacja i farbka brwi to zabieg idealny dla wszystkich, którzy chcą ujarzmić kształt i formę swoich brwi. Zastosowanie trwałej i ekspresowej farbki pozwala na nadanie pożądanego koloru nawet najjaśniejszym włoskom dzięki czemu uzyskamy efekt idealnego łuku brwiowego.

Szkolenie jest formułą 2w1 – uczymy zabiegu liftingu i laminacji rzęs oraz laminacji brwi z farbką podczas 1 spotkania! Jest to oszczędność czasu oraz pieniędzy ponieważ cena jest dużo bardziej korzystna niż w przypadku zapisu na każdy kurs osobno!

• BHP, wymagania sanitarne
  • dezynfekcja i sterylizacja
  • informacje przypominające z zakresu anatomii i fizjologii włosa
  • charakterystyka zabiegu liftingu rzęs i laminacji brwi
  • omówienie krok po kroku preparatów zabiegowych
  • charakterystyka produktów do laminacji i liftingu rzęs oraz laminacji brwi, składniki aktywne i sposób działania
  • technika pracy z produktami zabiegowymi
  • przebieg i procedury wykonania zabiegu
  • pielęgnacja i zalecenia pozabiegowe

• dobór odpowiedniego preparatu i parametrów zabiegowych
  • przygotowanie produktów zabiegowych
  • wykonanie krok po kroku zabiegu liftingu, laminacji rzęs oraz
  • laminacji brwi z farbką (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)
  • kontrola przebiegu procedur zabiegowych

Część praktyczna rozpocznie się od wykonania przez szkoleniowca zabiegu pokazowego liftingu,laminacji rzęs oraz laminacji brwi z farbką na modelce (z uwzględnieniem każdej procedury zabiegowej od początku do końca).