Lipoliza iniekcyjna

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (6 H) 1 H TEORII I 5 H PRAKTYKI

CENA: 2100 ZŁ / 2000 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: MARTA MENDEL

OPIS SZKOLENIA: Lipoliza iniekcyjna to innowacyjny zabieg z zakresu kosmetologii estetycznej, polegający na pozbywaniu się tkanki tłuszczowej z wybranych partii ciała.

Lipoliza iniekcyjna polega na podskórnym podaniu preparatu do określonej partii ciała, co prowadzi do redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej.

Zabieg pozwala na pozbycie się tkanki tłuszczowej z obszarów brzucha, twarzy oraz podbródka. Wykazuje pozytywny wpływ na procesy ujędrnienia i zagęszczenia skóry.

Podczas szkolenia nauczymy się wskazań i przeciwwskazań do zabiegu. Poznamy metody odpowiedniej deponacji produktu. Nauczymy się dobierać miejsca wkłuć oraz poznamy różnego rodzaju pracę za pomocą igły.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

• charakterystyka zabiegu i preparatów zabiegowych
  • technika pracy i parametry zabiegowe
  • przekrój przez preparaty, omówienie działań pożądanych i niepożądanych
  • pielęgnacja skóry po zabiegu

• dobór preparatu i parametrów zabiegowych
  • wykonanie zabiegu lipolizy na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.