Masaż gorącymi kamieniami

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (6H) 1 H TEORII, 5 H PRAKTYKI

CENA: 300 ZŁ A DLA SŁUCHACZY SZKÓŁ EDUKACJA 4U 250 ZŁ

SZKOLENIOWIEC: ANNA HOSZOWSKA

OPIS: Masaż gorącymi kamieniami znany jest od dawna jako zabieg relaksacyjno-terapeutyczny, który wywiera bardzo pozytywny wpływ na całe ciało. Pozwala na głęboki relaks przy jednoczesnym rozluźnieniu i rozgrzaniu wszystkich mięśni.

Wykonywany jest przy pomocy specjalistycznych, wulkanicznych kamieni, które podgrzane wolno oddają ciepło do masowanej tkanki. Jest wyjątkowym rodzajem masażu, który usuwa oznaki zmęczenia, stresu i napięcia. Jego działanie sprowadza się do łagodzenia wszelkiego rodzaju bólów mięśniowych i bólów związanych z napięciem nerwowym. Świetnie wspiera układ krążenia, poprawiając jego funkcjonowanie.

• BHP, wymagania sanitarne
  • dezynfekcja i sterylizacja
  • informacje przypominające z zakresu anatomii układu mięśniowego ciała
  • charakterystyka masażu gorącymi kamieniami
  • omówienie krok po kroku preparatów i akcesoriów zabiegowych
  • technika pracy z kamieniami bazaltowymi
  • przebieg i procedury wykonania zabiegu
  • technika zabiegowa, rodzaje ruchów
  • pielęgnacja i zalecenia pozabiegowe

• dobór odpowiedniego preparatu i parametrów zabiegowych
  • przygotowanie stanowiska pracy i produktów zabiegowych
  • wykonanie krok po kroku zabiegu masażu gorącymi kamieniami(pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)
  • kontrola przebiegu procedur zabiegowych

Część praktyczna rozpocznie się od wykonania przez szkoleniowca zabiegu pokazowego na modelce ( z uwzględnieniem każdej procedury zabiegowej od początku do końca).