Kosmetyczny masaż twarzy

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (7 H) 2 H TEORII I 5 H PRAKTYKI

CENA: 590 ZŁ A DLA SŁUCHACZY 490 ZŁ

SZKOLENIOWIEC: KATARZYNA NOWOTARSKA

OPIS: Jeden z najbardziej podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych i odmładzających, polecany dla każdego niezależnie od wieku. Działa relaksująco i pozwala odprężyć się po ciężkim dniu. Wykazuje działanie oczyszczające, ujędrniające oraz przeciwstarzeniowe.

Idealny jako profilaktyka anti-age, naturalny i nieinwazyjny sposób na piękną skórę.

• charakterystyka zabiegu

• zapoznanie się z ruchami masażu

• technika pracy

• preparaty zabiegowe i substancje aktywne