Mezoterapia mikroigłowa

CZAS TRWANIA SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (7 H) 2 H TEORII I 5 H PRAKTYKI

CENA: 750 ZŁ / 650 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: KATARZYNA NOWOTARSKA

OPIS: Mezoterapia mikroigłowa to zabieg zaliczany do kategorii kosmetologii estetycznej, który polega na wykonaniu serii mikronakłuć skóry przy pomocy specjalistycznego urządzenia Dermapen.

Parametry zabiegowe, rodzaj kartridża oraz długość igieł i intensywność pracy urządzenia są podstawą do wykonania bezpiecznego i profesjonalnego zabiegu.

Zabieg przynosi wspaniałe efekty-pozwala mocno zrewitalizować skórę, niweluje blizny i nierównomierną strukturę skóry. Jest także świetnym rozwiązaniem dla skóry dojrzałej, na której widoczne są oznaki starzenia skóry takie jak zmarszczki, bruzdy, utrata jędrności czy przebarwienia.

Mezoterapię mikroigłową pokochały osoby z bliznami potrądzikowymi i rozszerzonymi porami.

Jak widać jest to zabieg o szerokim spektrum działania ale tylko odpowiednie przygotowanie i wiedza na jego temat pozwolą zostać specjalistą w jego wykonywaniu.

• charakterystyka zabiegu mezoterapii mikroigłowej
  • zapoznanie się z urządzaniem- budowa i sposób działania Dermapenu
  • rodzaje kartridży, szczegółowa charakterystyka i zastosowanie danego typu kartridża
  • technika pracy i parametry zabiegowe
  • przekrój przez preparaty i substancje aktywne wprowadzane przy pomocy mezoterapii mikroigłowej
  • pielęgnacja skóry po zabiegu mezoterapii mikroigłowej

• dobór preparatu i parametrów zabiegowych
  • wykonanie zabiegu mezoterapii mikroigłowej na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.