Mikronakłucia z kwasami

NAZWA KURSU: MIKRONAKŁUCIA Z KWASAMI

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (6H) 1 H TEORII, 5 H PRAKTYKI

CENA: 990 ZŁ / 890 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

OPIS: Mikronakłucia z połączeniu z kwasami to idealny zabieg jeśli Twoja skóra potrzebuje rozświetlenia, wyrównania kolorytu, głębokiego odżywienia i poprawy metabolizmu komórkowego. Jest to innowacyjna metoda łącząca zalety mezoterapii mikroigłowej z działaniem preparatu BioRePeel, który wyrównuje strukturę skóry nie podrażniając jej. Zabieg uwielbiany przez osoby ze skórą tłustą, z bliznami potrądzikowymi ale równie chętnie jest stosowany przez osoby z poszarzałą cerą z licznymi zmarszczkami, bruzdami oraz przebarwieniami. Jest to terapia mocno rewitalizująca przeznaczona dla osób w każdym wieku.

Zabieg przeznaczony jest zarówno dla kobiet i mężczyzn. Stosowany w serii daje wspaniałe efekty.

CZEŚĆ TEORETYCZNA

• BHP, wymagania sanitarne
  • dezynfekcja i sterylizacja
  • informacje przypominające z zakresu anatomii i fizjologii skóry
  • analiza kolorystyczna i podstawy kolorymetrii
  • charakterystyka zabiegu
  • zapoznanie się z urządzaniem- budowa i sposób działania Dermapena
  • kartridże-charakterystyka, różnice
  • technika pracy i parametry zabiegowe
  • preparaty do mikronakłuć, preparaty pomocnicze, rodzaje,
  • jak dobrać odpowiedni preparat
  • pielęgnacja skóry po zabiegu
  • zalecenia domowe

• dobór odpowiedniego preparatu i parametrów zabiegowych
  • przygotowanie urządzenia Dermapen i kartridża
  • wykonanie zabiegu na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)
  • kontrola przebiegu procedur zabiegowych

Część praktyczna rozpocznie się od wykonania przez szkoleniowca zabiegu pokazowego na modelce (z uwzględnieniem każdej procedury zabiegowej od początku do końca).

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.