Stymulatory tkankowe

CZAS SZKOLENIA: 1 DZIEŃ (7 H) 1 H TEORII I 5 H PRAKTYKI

CENA: 1990 ZŁ / 1890 ZŁ DLA NASZYCH SŁUCHACZY

SZKOLENIOWIEC: MARTA MENDEL

OPIS SZKOLENIA: Stymulatory tkankowe, to substancje znane od bardzo wielu lat. Na wskroś przebadane, w odpowiednich – dobrze wyszkolonych rękach tworzą niezwykłe narzędzie do rewitalizacji skóry, odmłodzenia, odświeżenia i powstrzymywania jej przedwczesnego starzenia.

Na warsztatach nauczymy się wskazań i przeciwwskazań do zabiegu. Poznamy metody odpowiedniej deponacji produktu. Nauczymy się dobierać miejsca wkłuć oraz poznamy różnego rodzaju pracę za pomocą igły czy kaniuli.

Szkolenie składa się z części teoretycznej i praktycznej.

• charakterystyka preparatu POLIFIL
  • technika pracy i parametry zabiegowe
  • przekrój przez preparaty, omówienie działań pożądanych i niepożądanych
  • pielęgnacja skóry po zabiegu.

• dobór preparatu i parametrów zabiegowych

• wykonanie zabiegu stymulacji tkankowej na modelce (pod okiem szkoleniowca i jego stałym nadzorem nad bezpieczeństwem i poprawnością wykonania zabiegu)

• zalecenia pozabiegowe.

Szkolenie przeznaczone jest dla wszystkich osób posiadających wykształcenie kosmetyczne i medyczne.