Masaż Kobido

NAZWA KURSU: MASAŻ KOBIDO

CZAS SZKOLENIA: 2 DNI (po 6 H)

CENA: 1100 ZŁ A DLA SŁUCHACZY SZKÓŁ EDUKACJA 4U 1000 ZŁ

SZKOLENIOWIEC: MONIKA BELSKA

OPIS ZABIEGU: Jest to nieinwazyjna i zupełnie naturalna metoda liftingu twarzy, opierająca się na intensywnym i bardzo złożonym masażu twarzy.

Mimo, że jest ta metoda jest stosunkowo nowym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych masaż Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Rytuał ten łączy w sobie tradycyjny masaż ze wschodniej Azji z metodą Anma, wywodzącą się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

Masaż Kobido jest zaawansowanym technicznie masażem twarzy, który bazuje na różnorodnych ruchach prowadzących do poprawy wyglądu naszej skóry. Zabieg jest wielopoziomowy, wykorzystujemy tu zarówno ruchy relaksacyjne jak i te, które intensywnie pobudzają i stymulują skórę twarzy. Nie bez powodu uznawany jest za niezwykle skuteczną metodę walki ze starzeniem skóry.

Masaż Kobido jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które pragną połączyć głęboki relaks z odmłodzeniem i odżywieniem skóry twarzy.

Spektakularny efekt liftingu widoczny jest już po pierwszej sesji masażu!

EFEKTY:

• intensywna stymulacja syntezy kolagenu i elastyny w skórze
  • pobudzenie metabolizmu skóry
  • odmłodzenie i lepsze napięcie skóry
  • likwiduje napięcia i rozluźnia mięśnie mimiczne – redukcja zmarszczek mimicznych
  • działa niezwykle relaksująco
  • detoksykuje i oczyszcza
  • globalnie odmładza skórę i spowalnia procesy starzenia
  • reguluje bilans energetyczny całego ciała

PRZECIWWSKAZANIA:

• ostre stany zapalne organizmu (gorączka)
  • stany zapalne skóry (alergiczne i zakaźne)