Niezwykła moc masażu

Nie od dziś wiadomo, że masaż w bardzo pozytywny sposób oddziałuje na nasze ciało i duszę. Rozluźnia spięte i zmęczone mięśnie, likwiduje dolegliwości bólowe, pozwala odzyskać sprawność ruchową i szybciej zregenerować uszkodzone tkanki. Jego niezwykłe właściwości od dawna wykorzystywane są w medycynie rehabilitacyjnej i regeneracyjnej, zapewniając szybszy powrót do zdrowia nawet po bardzo ciężkich urazach. Cudowne działanie masażu na tkanki zostało wykorzystane także w kosmetologii, która jest bardzo dynamicznym działem nauk dermatologicznych.

Masaż Kobido – lifting bez skalpela!

Wydawać się może, że jest to nowoczesny sposób naturalnego zapobiegania starzenia się skóry ale nic bardziej błędnego! 

Mimo, że jest ta metoda jest stosunkowo nowym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych masaż Kobido jest jednym z najstarszych masaży na świecie. Rytuał ten łączy w sobie tradycyjny masaż ze wschodniej Azji z metodą Anma, wywodzącą się z tradycyjnej medycyny chińskiej.

Masaż Kobido jest nieinwazyjnym i niezwykle skutecznym sposobem na  lifting, odżywienie i poprawę wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Opiera się na intensywnych i bardzo złożonych ruchach (jest ich ponad 100!), które spójnie składają się w całość tworząc odmładzająco-liftingujący rytuał zabiegowy.

Czy masaż Kobido jest dla mnie?

Masaż Kobido jest zaawansowanym technicznie masażem twarzy, który bazuje na różnorodnych ruchach prowadzących do poprawy wyglądu naszej skóry. Zabieg jest wielopoziomowy, wykorzystujemy tu zarówno ruchy relaksacyjne jak i te, które intensywnie pobudzają i stymulują skórę twarzy. Nie bez powodu uznawany jest za niezwykle skuteczną metodę walki ze starzeniem skóry.

Wybierz masaż Kobido jeśli pragniesz:

  • odżywić skórę
  • poprawić mikrokrążenie i ukrwienie 
  • w naturalny sposób zniwelować oznaki starzenia endogennego i egzogennego
  • poprawić owal i proporcje twarzy
  • głębokiego relaksu mięśni twarzy
  • zlikwidować napięcie i zmęczenie
  • zadbać o siebie w naturalny sposób

Spektakularny efekt liftingu widoczny jest już po pierwszej sesji masażu!

Zdobądź nowe umiejętności z Edukacja4u!

Masaż Kobido jest topowym zabiegiem w gabinetach kosmetycznych dlatego warto wprowadzić go do swojej oferty zabiegowej a my możemy w tym pomóc.

Zapraszamy na certyfikowane, dwudniowe szkolenie masaż Kobido, podczas którego nasz doświadczony szkoleniowiec wprowadzi Cię w świat rytuału Kobido i odkryje wszystkie tajniki techniczne tego wspaniałego zabiegu!

Szkolenie to przede wszystkim praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka, która zgodnie z powiedzeniem czyni mistrza. Zapewniamy kameralne grupy, pozytywna atmosferę i mnóstwo wiedzy.

Zapraszamy do zapisów!