Trzy podstawowe kierunki, a miejsc pracy, w których można znaleźć zatrudnienie, niezliczona ilość

Kosmetyka

Po ukończeniu nauki na kierunku kosmetyka każdy absolwent bez problemu znajdzie zatrudnienie w wielu miejscach, zakładach pracy, a także zostanie kompleksowo przygotowany do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej w tej dziedzinie. Przede wszystkim, praktykanci przygotowani zostają w sposób praktyczny. Nabywają umiejętności, które pomogą im w dalszej pracy. Oczywiście, wiedza teoretyczna również jest zdobywana, jednak największy nacisk kładziony jest na wdrożenie tej wiedzy w życie i wykorzystanie jej w praktyczny sposób. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminów kwalifikacyjnych oraz otrzymaniu certyfikatów, absolwent kierunku kosmetyka może znaleźć zatrudnienie w takich miejscach jak na przykład:

• Salony kosmetyczne
  • Gabinety odnowy biologicznej
  • Salony wellness i SPA
  • Fitness kluby, siłownie
  • Różnego rodzaju placówki kosmetyczne

I w wielu innych miejscach, które są ściśle powiązane z branżą kosmetyczną.

Technik masażysta

To kierunek, który jest bardzo popularny w Polsce. Jest jedną z najbardziej powszechnych profesji medycznych w kraju, a kwalifikacje techników masażystów ustalane są przez Ministerstwo Zdrowia. Po ukończeniu nauki na tym kierunku, absolwent bez problemu odnajdzie zatrudnienie. W obecnych czasach wielu ludzi potrzebuje masażów, szuka sposobów na relaks, regenerację i odprężenie. Odpowiednio przeprowadzony masaż jest idealnym rozwiązaniem ich problemów. Z tego powodu na rynku pracy właśnie tak bardzo potrzebni są masażyści. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu kwalifikacyjnego, absolwent kierunku Technik Masażysta w Kosmetycznej Szkole bez problemu może podjąć pracę na przykład w:

• Zakładach rehabilitacyjnych
  • Przychodniach, publicznych jak i prywatnych ośrodkach opieki zdrowotnej
  • Ośrodkach pomocy społecznej
  • Gabinetach SPA i wellness
  • Klubach sportowych
  • Salonach i gabinetach masażu
  • Hotelach
  • Sanatoriach i uzdrowiskach
  • Gabinetach fizjoterapeutycznych

Wizaż i stylizacja