Trzy podstawowe kierunki, a miejsc pracy, w których można znaleźć zatrudnienie, niezliczona ilość

Kosmetyka

Po ukończeniu nauki na kierunku kosmetyka każdy absolwent bez problemu znajdzie zatrudnienie w wielu miejscach, zakładach pracy, a także zostanie kompleksowo przygotowany do samodzielnego prowadzenia działalności gospodarczej w tej dziedzinie. Przede wszystkim, praktykanci przygotowani zostają w sposób praktyczny. Nabywają umiejętności, które pomogą im w dalszej pracy. Oczywiście, wiedza teoretyczna również jest zdobywana, jednak największy nacisk kładziony jest na wdrożenie tej wiedzy w życie i wykorzystanie jej w praktyczny sposób. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminów kwalifikacyjnych oraz otrzymaniu certyfikatów, absolwent kierunku kosmetyka może znaleźć zatrudnienie w takich miejscach jak na przykład:

 • Salony kosmetyczne
 • Gabinety odnowy biologicznej
 • Salony wellness i SPA
 • Fitness kluby, siłownie
 • Różnego rodzaju placówki kosmetyczne

I w wielu innych miejscach, które są ściśle powiązane z branżą kosmetyczną.

Technik masażysta

To kierunek, który jest bardzo popularny w Polsce. Jest jedną z najbardziej powszechnych profesji medycznych w kraju, a kwalifikacje techników masażystów ustalane są przez Ministerstwo Zdrowia. Po ukończeniu nauki na tym kierunku, absolwent bez problemu odnajdzie zatrudnienie. W obecnych czasach wielu ludzi potrzebuje masażów, szuka sposobów na relaks, regenerację i odprężenie. Odpowiednio przeprowadzony masaż jest idealnym rozwiązaniem ich problemów. Z tego powodu na rynku pracy właśnie tak bardzo potrzebni są masażyści. Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu kwalifikacyjnego, absolwent kierunku Technik Masażysta w Kosmetycznej Szkole bez problemu może podjąć pracę na przykład w:

 • Zakładach rehabilitacyjnych
 • Przychodniach, publicznych jak i prywatnych ośrodkach opieki zdrowotnej
 • Ośrodkach pomocy społecznej
 • Gabinetach SPA i wellness
 • Klubach sportowych
 • Salonach i gabinetach masażu
 • Hotelach
 • Sanatoriach i uzdrowiskach
 • Gabinetach fizjoterapeutycznych

Wizaż i stylizacja

Umiejętności jakie zdobywane są podczas nauki na tym kierunku są bardzo zróżnicowane. Od analizy kolorystycznej, przez stylizacje fryzur i kreacji, po dobór biżuterii czy identyfikację wad skóry, cery i ich typ. Z tego powodu każdy, kto posiada odrobinę kreatywności i wyobraźni może bez problemu podjąć się nauki na tym kierunki w Kosmetycznej Szkole. Po otrzymaniu certyfikatu i dyplomu zatrudnienie można znaleźć w wielu miejscach, między innymi w:

 • Salonach kosmetycznych i gabinetach urody
 • Przy sesjach zdjęciowych różnego rodzaju (ślubne, plenerowe, okazyjne)
 • Agencjach mody