W Kosmetycznej Szkole spełniamy marzenia

Prawie każda młoda dziewczyna pragnie w przyszłości zostać księżniczką, królewną lub modelką. Pierwsze dwa marzenia raczej nie są realne, a ostatnie jest bardzo trudne do osiągnięcia. Wszystko przez specyficzne warunki i wymagania tego środowiska. Określone warunki fizyczne i wygląd to aspekty, na które nie zawsze mamy wpływ. Jeśli ktoś jest niski, to nie stanie się w magiczny sposób wysoki. Podobnie rzecz się ma z proporcjami ciała czy budową somatyczną. Z tego powodu zawód modelki jest bardzo zamknięty i ciężko się dostać do tego świata. Jednak dla wszystkich fanek pokazów mody przygotowaliśmy ofertę edukacyjną na kierunku wizaż. To szansa na pracę z profesjonalnymi modelkami, poznanie tego środowiska od środka i możliwość wejścia w tę hermetyczną branżę.

Jak dostać się na kierunek wizaż w naszej szkole?

Rozpoczęcie nauki w naszej placówce jest banalnie proste i możliwe dla każdej chętnej osoby. Wystarczy zapisać się przez internetowy formularz a następnie dopełnić formalności w sekretariacie szkoły. Kierunek wizaż trwa przez rok i jest płatny, jednak czesne jest na tyle atrakcyjne, że każdy będzie w stanie je opłacić. Taka inwestycja może poskutkować niesamowitą ścieżką kariery, która prowadzi przez profesjonalne pokazy mody i świat celebrytów. Wystarczy ukończyć naukę na kierunku wizaż, a taka perspektywa stanie przed każdym absolwentem. Wymaga to oczywiście sporych nakładów pracy i samozaparcia, jednak stanie się częścią świata mody jest możliwe.

Kierunek wizaż – co daje ukończenie nauki?

Na zakończenie procesu kształcenia przeprowadzany jest egzamin dyplomowy. Ma on postać profesjonalnej sesji zdjęciowej, po której zarówno absolwent, jak i modelka otrzymują zdjęcia do portfolio. Stwarza to możliwość łatwiejszego wejścia na rynek i dobrego startu dla nowej wizażystki. Po ukończeniu nauki absolwenci mogą znaleźć zatrudnienie w takich miejscach jak salony kosmetyczne, studia urody, sesje zdjęciowe, czy właśnie agencje mody, telewizja lub pokazy mody. Nabyta wiedza i umiejętności są wystarczające, aby dobrze wejść na rynek pracy. Absolwenci przygotowani są na wykonywanie takich czynności jak analiza kolorystyczna, elementy charakteryzacji, metody aplikacji rzęs czy poszczególne techniki makijażu. W naszej szkole kompleksowo przygotowujemy przyszłe wizażystki spełniając ich marzenia.