Stylizacja oprawy oka należy do jednej z najpopularniejszych kategorii zabiegów wykonywanych w gabinecie kosmetycznym. Szeroki wybór metod i produktów pozwala na osiągnięcie efektu końcowego, który zadowoli nawet najbardziej wymagające klientki.

Z jakich zabiegów z kategorii stylizacji oprawy oka najczęściej korzystają kobiety?

  • laminacja brwi z farbką
  • laminacja i lifting rzęs
  • henna pudrowa z architekturą brwi
  • tradycyjna henna proszkowa lub żelowa na brwi i rzęsy

Laminacja brwi z farbką

Zdecydowanym liderem wśród zabiegów jest obecnie laminacja brwi z farbką. Dzięki odpowiedniej technice zabiegowej i użyciu profesjonalnych produktów uzyskujemy efekt idealnie wyczesanych, puszystych i naturalnych brwi z efektem tzw. bushy brows. Laminacja brwi z farbką pozwala na zachowanie uporządkowanych brwi z efektem idealnego kształtu bez potrzeby aplikacji kosmetyków do stylizacji po zabiegu!

Efekt utrzymuje się do kilku tygodni, prawda, że jest to super rozwiązanie?

Henna pudrowa z architekturą brwi

Innym świetnym pomysłem, który oszczędzi czas podczas codziennego makijażu jest wykonanie henny pudrowej z architekturą brwi. Zabieg pozwala na uzyskanie idealnego, spersonalizowanego kształtu brwi, który idealnie pokreśli twarz i doda jej wyrazu. Jest to alternatywa dla makijażu permanentnego, sprawdzi się u każdej osoby a szczególnie ze skórą wrażliwą i osłabionymi włoskami. Skład produktów, które stosujemy podczas zabiegu jest praktycznie w 100% naturalny, działa pielęgnacyjnie i wzmacniająco na włoski. Efekt końcowy henny pudrowej to brwi o idealnym kształcie i kolorze, wzmocnione i zrewitalizowane włoski.

Laminacja i lifting rzęs

Jeśli zależy Wam na pięknie pokreślonych i podkręconych rzęsach zabieg laminacji i liftingu rzęs jest idealnym rozwiązaniem! Uwielbiany przez miłośniczki naturalnego efektu, wybierany przez wiele kobiet ze względu na wygodę (nie ma potrzeby tuszowania rzęs po zabiegu!), sprawdzi się jako alternatywa do przedłużania rzęs.

Szkolenia w Edukacja 4U

Zapraszamy do zapisów na szkolenia z kategorii stylizacja oprawy oka. Zdobądź nowe umiejętności, które wyróżnią Cię na rynku pracy! Organizujemy szkolenia z zakresu:

  • laminacji brwi z farbką
  • laminacji i liftingu rzęs
  • szkolenie 2w1 laminacja brwi i lifting rzęs (atrakcyjna cena!)
  • henna pudrowa z architekturą brwi