Piękne paznokcie? Hybrydy poproszę!

Manicure hybrydowy jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich kobiet, które oczekują długotrwałego i naturalnego upiększenia płytki paznokcia. Jest to obecnie  najpopularniejsza metoda manicure, totalny must have każdego gabinetu kosmetycznego!

Manicure hybrydowy – co to takiego?

Manicure hybrydowy nazywany potocznie hybrydami to metoda stylizacji płytki paznokcia przy pomocy specjalnego lakieru polimerowego utwardzanego w lampie uv/led. Jest to rozwiązanie pomiędzy klasycznym lakierem a metodą żelową stąd użycie określenia lakier hybrydowy.

Ten rodzaj stylizacji cechuje się dłuższą trwałością oraz zachowaniem nienagannego koloru przez okres nawet 3-4 tygodni! Dobrze wykonany zabieg pozwala cieszyć się pięknymi paznokciami znacznie dłużej w porównaniu z tradycyjnym lakierem, narażonym na odpryskiwanie podczas prac domowych, moczenia dłoni czy wykonywania codziennych czynności (oj wiemy jak to jest…).

Jak i gdzie zrobię hybrydy?

Zabieg oferowany jest przez większość salonów kosmetycznych, gdzie stylistyki paznokci wykonują profesjonalny manicure hybrydowy w warunkach gabinetowych. Zabieg można wykonać także w zaciszu domowym jednak wymaga to posiadania odpowiednich produktów, sprzętu oraz przede wszystkim wiedzy i umiejętności jak wykonać ten typ stylizacji.

Skąd czerpać wiedzę na ten temat? Jakie produkty kupić? Która lampa będzie najlepsza dla początek?

Po odpowiedzi na te i inne pytania zapraszamy na profesjonalny kurs stylizacji paznokci metodą hybrydową do Edukacja 4u!

Profesjonalne szkolenie jako podstawa każdego zabiegu!

Szkolenia dotyczące obszaru stylizacji płytki paznokcia pozwalają uzyskać wiedzę od podstaw i są przeznaczone dla każdej osoby bez względu na wykształcenie i doświadczenie!

Zapraszamy do zapisu każdą osobę zainteresowaną rozwojem w obszarze stylizacji płytki paznokcia.

W swojej ofercie posiadamy następujące kursy: