Okres letni to nie lada wyzwanie dla naszej skóry! Po słonecznych i upalnych dniach potrzebuje ona intensywnej pielęgnacji, przywrócenia odpowiedniego poziomu nawilżenia i odżywienia.

Jesienna regeneracja po wakacjach

Niestety przy bardziej wrażliwych skórach z wakacji przywozimy także niechciane pamiątki takie jak:

• przebarwienia, zaburzenia kolorytu skóry,
  • rumień oraz teleangiektazje,
  • nasilenie zmian trądzikowych i łojotoku.

Co zrobić aby nasza skóra przez cały rok wyglądała pięknie i zdrowo? Odpowiedź znajdziecie na bezpłatnym kierunku Kosmetyka w Edukacja 4u!

Zostań profesjonalistką w zakresie pielęgnacji skóry!

Kompleksową wiedzę w zakresie zabiegów pielęgnacyjnych twarzy, ciała, oprawy oka oraz paznokci oferuje bezpłatny kierunek Kosmetyka. Podczas dwuletniej nauki nasi słuchacze kształcą się w szeroko pojętym obszarze kosmetyki profesjonalnej, zdobywając umiejętności praktycznego wykonania zabiegów.

Nauka na kierunku Kosmetyka obejmuje m.in. szereg zabiegów złuszczających takich jak:

• peeling kawitacyjny,
  • mikrodermabrazja diamentowa,
  • eksfoliacja kwasami.

W oparciu o zdobytą na zajęciach wiedzę nasze słuchaczki diagnozują skórę dobierając indywidualny plan zabiegowy oraz pielęgnację domową, która przedłuży efekty terapii gabinetowej.

Podczas cyklu kształcenia na kierunku Kosmetyka nasze słuchaczki odbywają także praktyki zawodowe w gabinecie kosmetycznym co w znacznym stopniu zwiększa ich kompetencje oraz przygotowuje do pracy po zdobyciu dyplomu kosmetyczki.

Zapisz się i zdobądź wykształcenie całkiem bezpłatnie!

Jak zostać dyplomowaną kosmetyczką? Wystarczy przyjść do naszego sekretariatu lub zapisać się online przy pomocy formularza.

Zabierz ze sobą:

• oryginał świadectwa ukończenia szkoły średniej,
  • dowód osobisty/paszport,
  • zdjęcie do legitymacji,
  • oraz podanie o przyjęcie (dostępne w sekretariacie).

Po złożeniu dokumentów każda osoba otrzymuje skierowanie do lekarza medycyny pracy, który wykonując badania wyklucza przeciwwskazania do wykonywania zawodu kosmetyczki.